up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rinat

Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji

plus
  • 360Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji
  • Play videoRinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji
  • Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Opis produktu Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Sztandarowy model marki Rinat który został zmodernizowany i ewoluował, nie tylko estetyczne zmiany także jego konstrukcja i jest teraz bardziej komfortowe i lepiej dopasowuje dłoni.

Cechy:

Elastyczny nadgarstek posiadaniu regulowanej opaski głowy wykonane z materiału tekstylnego i lateksu

lateksowa wysokiej częstotliwości zapewnia objętość i ulgę dla głównych amortyzację i ciała do rękawicy, wszystko zamontowane na wysoce oddychającą siatką tekstylną.


Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie piłka nożna znajdziesz Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji i powiązane produkty. Nasza gama produktów Rękawice bramkarskie została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Rinat Uno Clasico 2.0 Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor
Wiek

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up