up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rinat
360

Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

plus
  • 360Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec
  • Play videoRinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec
  • Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec
  • Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

Opis produktu Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

Tył: Lateks odwiedzany z dużą objętością, co czyni go solidną rękawicą, bardzo dobrze uzbrojoną iz dużą amortyzacją, wszystko zamontowane na oddychającej siatce w górnej części i neoprenu w dolnej części.

Wytnij: Ergonomiczny, niewiarygodnie wygodny.

Palm: niemiecki lateks 3 mm Omega Grip, który zapewnia nieporównywalną przyczepność, doskonałą trwałość, bardzo dobrą amortyzację i doskonałą wydajność. Stosujemy żel antypoślizgowy po wewnętrznej stronie dłoni, aby zapobiec przemieszczaniu się rękawicy z jej miejsca.

Zamknięcie: Częstotliwość neoprenu, która generuje punkty zgięcia i swobody ruchu. Posiada otwór z lycrą w zewnętrznej części nadgarstka (EZ Fit), który ułatwia wejście dłoni do rękawicy, elastyczną opaskę obejmującą i wzmocnioną przez regulowany pałąk wykonany w połowie z lateksu (przedłużona dłoń) i półfabrykat tkaniny, który jest konfigurowalne okno


Czy znasz wszystkie funkcje Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec? Na goalinn wybieramy najlepsze produkty piłka nożna, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Sprzęt, naszą kompletną kolekcję Rękawice bramkarskie. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Rinat, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów piłka nożna!

Cechy Rinat Kancerbero Quantum Rękawica Do Pielęgnacji Zawodowiec

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor
Wiek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ocena produktu

-

Produkt doskonałej jakości super polecam ładunek przybył dobrze przed prognozą, że mieszkam w Rio Grande na południu, nawet wrócę, aby kupić aki

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up