up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rinat

Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji

plus
  • Play videoRinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji
  • Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji

Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji

Opis produktu Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji

POWRÓT: lateks zakapsuł się wysoką częstotliwością, aby nadać korpus i objętość, zamontowany na bazie tekstyliów o dużej przepuszczalności, aby utrzymać wnętrze świeżego.

CUT: Ergonomiczny, który pasuje do naturalnego kształtu dłoni.

PALMA: 3mm lateksowe XP + 3mm PU. Zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację. Żel antypoślizgowy na wewnętrznej stronie lateksu, aby zapobiec ruchomości rękawic, dając poczucie większego bezpieczeństwa.

ZAMKNIĘCIE: Pasek na miarę. Połączenie lateksu i tekstyliów. Lateks uścisnął nadgarstek na dole dłoni, zwiększając palce funkcję. Długa elastyczna opaska na nadgarstek, która zapewnia lepsze podparcie nadgarstka.


Czy szukasz produktów piłka nożna marki Rinat? Na goalinn, w sklepie online piłka nożna , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów piłka nożna, m.in Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji. W tym momencie Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla piłka nożna i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Rinat Evolution Moya Rękawica Do Pielęgnacji

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Wiek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up