up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Reusch
360

Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

plus
  • 360Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat
  • Play videoReusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat
  • Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat
  • Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

Opis produktu Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

Cechy:

PALM: G3 Fusion

CUT: Dual Rolled Expanse Cut ESS ™

WRIST CLOSURE: Elastyczny długi mankiet z DuraLoop ™, półelastyczny pasek z tekstylnym okienkiem i gumowym zakończeniem

OPARCIE: Pro Latex

Pro Flex ™, Rozszerzone Finger Tips ™, Comfort Tips ™, Shockshield ™ Advanced

Ergonomiczne wytłaczanie dłoni, AirVentSystem ™, ESS ™, 3D Thumb Crotch ™

Rolled Thumb ™, Keep Control ™, DuraLoop ™

Technologia:

ESS: anatomiczny kształt rękawicy i wstępnie rozłożone palce sprawiają, że ergonomiczny system wsparcia wspiera naturalną pozycję łapania. Lateks lekko podciągnięty po małym palcu zapewnia większy obszar łapania i bardziej zoptymalizowane dopasowanie.

Pro Flex ™: Pro Flex ™ oferuje doskonałą elastyczność. Łącząc określone materiały i stosując naszą wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii rękawic do piłki nożnej, stworzyliśmy najlepszą elastyczność backhandową dla rękawic piłkarskich dostępnych na rynku.

DuraLoop ™: Trwałość, przyczepność, fiksacja: nowo opracowany DuraLoop ™ oferuje trzy korzyści w jednej innowacyjnej technologii. Super miękki, lateksowy plaster 3 mm leżący na wierzchu pianki zapewnia dodatkową odporność na ścieranie i trwałość w jednej z najbardziej obciążonych stref dłoni. Zakrywając całą wewnętrzną część bandaża na nadgarstku, DuraLoop ™ znacznie powiększa lateksowy obszar dłoni, zapewniając jeszcze większą przyczepność i stabilność podczas łapania piłki lub nurkowania. Wzmocniona klapa w dolnej części bandaża dodatkowo umożliwia łatwe wejście do rękawicy.

Shockshield ™: Shockshield ™ Zaawansowane funkcje jako dodatkowy system tłumienia na wierzchniej stronie rękawicy. To wytłoczenie wykonane ze specjalnego materiału amortyzującego zapewnia bramkarzowi większe bezpieczeństwo, zaawansowaną ochronę i lepszą kontrolę nad piłką podczas przebijania.

EFT: maksymalizacja dłoni, szczególnie części wokół końcówek palców zapewnia największy możliwy obszar kontaktu lateksu z piłką, a tym samym gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę podczas łapania piłki.


Jeśli szukasz Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat, masz szczęście. W sklepie piłka nożna znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w goalinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Sprzęt. goalinn oferuje ekskluzywne produkty Rękawice bramkarskie dla wielu aktywności. Rękawice bramkarskie zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Reusch Supreme G3 Fusion Rękawica Do Pielęgnacji Pryzmat

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Wiek

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Pod wrażeniem

-

Rękawiczki dotarły na czas. Produkt zgodny z reklamą. Bardzo pod wrażeniem usługi i produktu. Na pewno moje nowe miejsce na sprzęt dla bramkarzy.

Top pomimo małego b-mol

-

Produkt jest na górze. Ale jestem rozczarowany dowódcą, wziąłem personalizację (która była darmowa). Nie dostałem, że produkt jest pochodzenia. Wskazówka dla tych, którzy są między dwoma rozmiarami lub którzy wahają się: ja, który następuje pomiędzy 10,5 i 11, będę musiał wziąć 11, rozmiar rękawiczki trochę małe.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up