up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley
360

Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

plus
  • 360Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury
  • Play videoOakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury
  • Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Wersja XL oferuje standardową ramkę size z zwiększenie obecności obiektywu, a każdy milimetr widoku obwodowej jest zoptymalizowany z Wysokich Optics Definition, na trwałym lekkiej konstrukcji, które ma wydajność do następnego poziomu i przynosi styl na przejażdżkę. Niezbędne przybory do konkurencji, Flak 2.0 XL posiada 8,75 krzywiznę na bazie obiektywu ochrony przed słońcem, wiatrem i uderzeniami, a opatentowana XYZ Optics zachowuje przejrzystość wzdłuż całej krzywej podczas wcisnąć swoje granice z komfortem i bezpiecznego uścisku unobtainium. Stworzyliśmy szereg kombinacji obiektyw / ramy, dzięki czemu można wybrać opcji, w tym blasku mocy cięcia optyki HDPolarized, zrównoważonego transmisji światła soczewki Iridium i technologii soczewek Prizm, że dostraja kolory wizja, podkreślając, gdzie oko jest najbardziej wrażliwe na szczegół.Cechy:


Szary matowy kolor ramki dymu

Obiektyw kolor Prizm drogowego

Standard FitTechnologia:


8 Podstawa obiektywu:

Krzywizna boczna soczewek bazowych naszych 8,75 widok peryferyjnych rozszerza zasięg, zapewniając jednocześnie ochronę boczną, która poprawia przed słońcem, wiatrem i uderzeniami.


Unobtainium:

Miękkie syntetyczne hydrofilowe, zwiększa przyczepność, kiedy mokre chwycić lepiej, gdy pocą. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do Nasza Oferta i noski w okularach wydajności.


High Definition Optics:

High Definition Optics (HDO) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwalają Oakley okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.


Prizm drogowe:

Rewolucyjna technologia soczewek, który dostraja wizję konkretnych sportów i środowisk. Soczewki Prizm drogowe zwiększenia drogi, więc można zobaczyć przeszkód takich jak skały i wybojów szybko i poczuć się pewniej podczas jazdy.


Jeśli szukasz Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. goalinn posiada ten i inne produkty piłka nożna, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Gogle, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Rodzaj soczewki
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up