Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wilson

Wilson Wave Phenom

Wilson Wave Phenom

  • Wilson Wave Phenom
  • Wilson Wave Phenom
  • Wilson Wave Phenom

Wilson Wave Phenom

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Wilson Wave Phenom

Fenomen koszykówki dopiero się narodził. Są one wykonane poprzez niestrudzony wysiłek i skupienie. Zmaksymalizuj swój trening dzięki Wave Phenom. Technologia Triple Wave pomaga poprawić czucie i chwyt, co może pomóc w obsłudze i skoku. Nie musisz być fenomenem, aby stać się najlepszym graczem, jaki możesz.

Cechy:

Gra na świeżym powietrzu

Dane techniczne:

Budowa kanału: Pebbled Rubber

Konstrukcja okładki: kompozytowa


Myślisz o zakupie Wilson Wave Phenom? Jest to jeden z top produktów goalinn, sklepu online piłka nożna. Cena 12.45 $, jest limitowana! W goalinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Wilson w super cenie. Wszystkie nasze produkty piłka nożna posiadają gwarancję producenta.

Cechy Wilson Wave Phenom

Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij