Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps

  • Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps

Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps

Opis produktu Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps

Caps Sól, nowa formuła Victory Endurance jest witamin i minerałów, jest najbardziej kompleksowa formuła na rynku, zapewniając wszystkie elektrolity i minerałów potrzebnych do utrzymania wyników sportowych, promujących nawodnienie i uzupełnianie soli utracone podczas wysiłku fizycznego.

Sodu: pierwszym z trzech składników mineralnych zwanych elektrolitów. Uważane za najważniejsze, istotne jest, aby pomóc w utrzymaniu nawilżenia w sporcie na jego zdolność do zatrzymywania wody w komórce. Bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Potasu drugi z trzech elektrolitów. Działa na poziomie wewnątrzkomórkowego przyczynia się do równowagi kwasowo-zasadowej, skurczu mięśni i aktywność nerwowo-mięśniowego. Ułatwia zatrzymywanie wody w przestrzeniach pomiędzy komórkami.

Chlor: Trzeci elektrolitu. Jest niezbędna dla utrzymania równowagi wody, ponieważ jest to ten, który ułatwia wchłanianie płynów. Niezbędne dla utrzymania prawidłowego trawienia soków żołądkowych.

Wapń działa w metabolizmie energetycznym, skurcz mięśni, aktywność nerwowo-mięśniowego, przewodnictwa nerwowego i krzepnięcia krwi.

Żelazko: Jest to część czerwonych krwinek i jest centralnym atomem hemoglobiny, a więc jest niezbędna w transporcie tlenu.

Magnezu udział w różnych procesach związanych z uwalnianiem energii (glikolizy i fosforylacji oksydacyjnej) w syntezie białek, przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, równowagi elektrolitowej i przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenie.

Jod: odgrywa ważną rolę w uwalnianiu energii w produkcji hormonów tarczycy i nerwów i funkcji poznawczych.

Miedź: Pośrednio ważne w transporcie tlenu, który bierze udział w metabolizmie żelaza. Ponadto ona udział w mineralizacji kości w utrzymaniu kolagenu w oksydacyjnego metabolizmu glukozy, a jako część dysmutazy nadtlenkowej jest również skutecznym przeciwutleniaczem.

Mangan istotne i obfite mitochondria tkanki bogate (mózg, wątroba, trzustka, nerki), a zatem dla metabolizmu energetycznego.

Selen jest silnym antyoksydantem jak część peroksydazy glutationowej. również udział w metabolizmie hormonów tarczycy.

Tiaminy lub witamina B1: zasadnicze znaczenie w metabolizmie węglowodanów do wytwarzania energii, na przykład w cyklu Krebsa. Mogłoby poprawić próg beztlenowy i może zmniejszyć deficyt wydajności.

Witaminy D zwiększa absorpcję wapnia i fosforu i jest zaangażowany we wzrost i mineralizację kości, funkcji mięśni i systemu immunologicznego.

Sól Czapki Z Victory Endurance zapewnia najpełniejszy udział elektrolitów, witamin i minerałów, aby utrzymać swoją wydajność.


Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps jest protuktem związanym z kategori? Izotoniczny oraz należy do kategorii Zdrowie i odżywianie wyselekcjonowanej dla piłka nożna, goalinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności goalinn. Jakie są korzyści Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest piłka nożna.

Cechy Weider Victory Endurance Salt Caps 90 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij