Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr

  • Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr
  • Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr

Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr

Opis produktu Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr

Zwycięstwo Endurance wprowadza nowe Gummies zastrzyk energii, jej formułę zastrzyk energii w postaci stałej. Idealne połączenie owoców z siedzibą w postaci gum; sam skład węglowodanów, aminokwasów, elektrolitów i witamin, jak większość naszych żeli technicznych Zwiększ Żele energetyczne. Dostarczają energii podczas wysiłku, opóźnia zmęczenie oraz zwiększyć wydajność.

Jej sprawdzona kompozycja zawiera:

Mieszanka Węglowodany z pulpy owocowej (10%), sacharozę i syrop glukozy, połączonych w odpowiednich proporcjach w celu zapewnienia natychmiastowego ale także trwały energię.

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA): te aminokwasy są niezbędne dla regeneracji mięśni. Są w stanie dostać się do cykli energetycznych, dostarczając energii i opóźnia zmęczenie. Również walka uczucie zmęczenia lub "syndrom zmęczenia centralnego" w mózgu.

L Arginina: aminokwas ten jest prekursorem tlenku azotu, ważnym czynnikiem rozszerzającym naczynia, które pozwala nam na poprawę transportu tlenu i składników odżywczych do komórek. Ważna grupa aminowa, która bierze udział w procesie usuwania toksyn, uwalniane podczas ćwiczeń.

Tauryna L: Aminokwas, który usprawnia procesy osmoregulacja ważne w sportach wytrzymałościowych. Poprawia przyswajanie innych składników odżywczych.

Elektrolity W wytrzymałościowych sportowych przywracających równowagę elektrolitową komórki jest niezbędne dla uzyskania dobrej odpowiedzi mięśni. Do tego możemy dodać:

Sodu: Najważniejszą mineralnej na jego zdolność do rehydratacji komórki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Potas uczestniczy w równowadze kwasowo-zasadowej, skurczu mięśni i aktywność nerwowo-mięśniowego. Ułatwia zatrzymywanie wody.

Chlor krytyczna dla utrzymania równowagi wodnej, ponieważ ułatwia wchłanianie płynów.

Witamina B6 i B1: Ważne zawartość białka i energii metabolizmu. W połączeniu łykać może poprawić umiejętności motorycznych.

Na jego skład, konsystencję i smakach Zwiększ żelki energetyczne są najbardziej kompletny na rynku, przynosząc w tym nowym formacie wszystko, czego potrzebujesz, aby uniknąć zmęczenia i poprawić wydajność.


Zamawiaj Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr w magazynie w cenie 30.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Energia, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Weider Victory Endurance Energy Boostgrummies 12 x 64gr

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Smaki

-

Cooler przekąska po intensywnym sporcie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij