Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

  • Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro
  • Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro
  • Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Opis produktu Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Dane techniczne:


Szkolenia i indywidualne umiejętności sztucznych piłka trawy i Hardground w nowych boisk TRI koncepcji projektu

Wytrzymała, odporna na ścieranie i miękki materiał przyjazny dla środowiska zorganizowanego PVC z 4 warstwy laminowania PES / PV

Butylowej pęcherza wysokiej retencji powietrzaTechnologia:


Piłka Standardowa konstrukcja: panele szyte 32 sześciokątnych ze sobą tworząc kulę.


Pęcherza Ball ACS: ACS oznacza Zaawansowany system Kameralnej. Pęcherz Piłka wykonana jest z wysokiej klasy naturalnego lateksu. To zapewnia jeszcze niższe tempo utraty powietrza - pod 15% w 72 godzin i oferuje jeszcze lepszą stabilność lotu. Zapewnia wspaniałe grać i odrzuceń cechy. ACS jest dobrym wyborem w środku przedziału cenowego.


Zamawiaj Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro, korzystając z naszej oferty Piłki i kolekcji Piłka nożna. Zapoznaj się z produktami piłka nożna na goalinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie piłka nożna. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Piłka nożna w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie goalinn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności