Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

  • Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro
  • Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Opis produktu Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Dane techniczne:


Szkolenia i indywidualne umiejętności sztucznych piłka trawy i Hardground w nowych boisk TRI koncepcji projektu

Wytrzymała, odporna na ścieranie i miękki materiał przyjazny dla środowiska zorganizowanego PVC z 4 warstwy laminowania PES / PV

Butylowej pęcherza wysokiej retencji powietrzaTechnologia:


Piłka Standardowa konstrukcja: panele szyte 32 sześciokątnych ze sobą tworząc kulę.


Pęcherza Ball ACS: ACS oznacza Zaawansowany system Kameralnej. Pęcherz Piłka wykonana jest z wysokiej klasy naturalnego lateksu. To zapewnia jeszcze niższe tempo utraty powietrza - pod 15% w 72 godzin i oferuje jeszcze lepszą stabilność lotu. Zapewnia wspaniałe grać i odrzuceń cechy. ACS jest dobrym wyborem w środku przedziału cenowego.


Korzystaj z naszych ofert dla Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro. W twoim sklepie online piłka nożna, w goalinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem piłka nożna. Możesz także sprawdzić inne kategorie piłka nożna i znaleźć produkty marki Uhlsport w najlepszej cenie.

Cechy Uhlsport Tri Concept 2.0 Soccer Pro

Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij