Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Tri Concept 2.0  Pro

 • Uhlsport Tri Concept 2.0  Pro
 • Uhlsport Tri Concept 2.0  Pro
 • Uhlsport Tri Concept 2.0  Pro

Uhlsport Tri Concept 2.0 Pro

Opis produktu Uhlsport Tri Concept 2.0 Pro

Dane techniczne:


Najlepsze mecze Piłka z nowym projektem TRI CONCEPT TRI i opatentowana konstrukcja Panel CONCEPT

Wytrzymałe i miękkie PU z underglass projektowania i 4 warstwy PES laminowania

Lateks pęcherza dla najlepszych cech gry i wybitnych retencji powietrza

FIFA APPROVEDTechnologia:


Budowa Ball TRI CONCEPT: Konstrukcja ta piłka jest najbliżej standardowej piłki nożnej. Zaczynamy od ściśle regulacja szerokości i wagę rzędu paneli indywidualnego, aby uzyskać najwyższy poziom stabilności kulowym możliwe. Oczywiście, przy opracowywaniu nowego pomysłu na budowę piłkę, trzeba zająć się kwestią odporności na ścieranie. Teraz po 20 latach sukcesów z TRI POJĘCIA, możemy w całej skromności powiedzieć, że zawodowe kluby nadal patrz TRI CONCEPT jako realną opcją. Wszystkie modele CONCEPT TRI wyróżniają się klasycznym białym tle wyglądu.


Jeśli szukasz Uhlsport Tri Concept 2.0 Pro, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. goalinn posiada ten i inne produkty piłka nożna, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Piłki, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Uhlsport Tri Concept 2.0 Pro

Aktywność
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij