Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

  • Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker
  • Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker
  • Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker
  • Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker
  • Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Opis produktu Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Cechy:

PALMA:

Opatentowany AUQASOFt ze specjalnymi dodatkami Aqua Pacific Blue

UPPERHAND:

3D tłoczone lateks

CIĄĆ:

Połowa ujemny (inseam)

BODY GLOVE:

tekstylia funkcjonalny dla najlepszego komfortu noszenia

ZAMKNIĘCIE:

Owinąć paskiem lateksowej z namefield + unikalny ELIMIANTOR DESIGN ze świeżym i wybitne kolorystyka + SCHOCKZONE obszar na backhand dla zoptymalizowanej wydajności wykrawania i amortyzację + jest bardzo elastyczna konstrukcja kciuka z inseams dla najlepszych propperties chwytających + wstawki z lateksu o doskonałej przyczepności przestrzennego + specjalne Windbreaker Membrane trzyma ręce ciepłe w warunkach zimnych i wietrznych.

Dane techniczne:

Materiał: 62% lateksu, 31% poliester, 7% nylon

technologie:

Piana Aquasoft:

Przyszłość mokrej nawierzchni wygląda opatentowanej pianki Aquasoft niebieski Uhlsport za pomocą specjalnej kolorystyce. Wszystkie nowe rękawice uhlsport Aquasoft się w wyjątkowej i miłą dla oka kolorystyce: Aquasoft niebieskiego! Dobrze sprawdzony pianka uhlsport do mokrych warunkach pogodowych buduje z nowym niebieskim kolorystyka jest wyjątkową gamę rękawic Aquasoft. Oświadczenie i wyraźne zróżnicowanie na półce i na polu.

Negatywna Cut = Tight Cięte:

W tak zwanym Negative Cut, rękawica jest szyte z lewej strony. Natomiast szew wciąż biegnie wzdłuż boków palców w takim ograniczeniem, że nie znajdują się na zewnątrz rękawicy, a skierowana do wewnątrz. To daje te rękawice dokładniejsze dopasowanie wokół palców.

Piana wiatrówka:

Wstawki z lateksu dla Perfect Surround Grip Specjalny Windbreaker membranowa Wewnątrz Zapewnia ciepłą dłoń w zimnie i wietrznych warunkach.

Handbett:

Ewolucja Uhlsport FINGERBETT. Ergonomicznie uformowany wstępnie warstwą lateksu stabilizacji najlepsze dopasowanie i palca. Miękkie i zaawansowane właściwości antypoślizgowe anty. Mikroperforacja do kontroli klimatu i najlepszy komfort noszenia.


Witaj w naszej Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu piłka nożna, ale również informacje na temat produktów piłka nożna, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Rękawice bramkarskie .

Cechy Uhlsport Eliminator Aquasoft Hn Windbreaker

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij