Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Opis produktu Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Cechy:

PALMA:

Opatentowany energii niebieskie ABSoLUtGriP zaawansowane amortyzacja i znakomita przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

BEKHEND:

3D tłoczone lateks

CIĄĆ:

halfnegative krój z owiniętym kciukiem do ściślejszego dopasowania i bezpiecznego dotyku

Love Body:

wygodne włókienniczych za najlepszą oddychalność i komfort noszenia

ZAPIĘCIE:

Owinąć paskiem lateksowej oraz pełną bandaż dla dobrej stabilizacji

PROJEKT:

Unikalna konstrukcja z Nowego Eliminator Functional Upperhand Elements +

Eliminator wstępnie kształtowane Cut Dla Najlepszy Noszenie Charakterystyka + Latex Klin + Negative Szyte kciuk Wrap Dla Najlepszy chwytania Właściwości + 3D Embossed Schockzone element Zoptymalizowana Tłoczenie wydajność i amortyzację + Wrap On The Edge Of The Hand dostarczenie zoptymalizowanego Fit

Dane techniczne:

Materiał: 61% lateksu, 32% poliester, 7% nylon

Technologia:

Piana Absolutgrip Plus:

W 2001 roku uruchomiliśmy własną opatentowaną piankę ABSOLUTGRIP na rynek. Pilnujemy formułę jak złoto. To osiąga doskonałą równowagę pomiędzy absolutnym przyczepność i trwałość. Tak było odważną decyzję, aby zmienić sprawdzonej formuły, ale to jest dokładnie to, co zrobiliśmy. Chcieliśmy wykorzystać dzisiejszą technologię, aby dowiedzieć się, czy to możliwe, aby żadnych ulepszeń. I oto udało nam się zrobić co w naszej mocy, nawet lepiej. Rezultat? Lepsza przyczepność i absorpcji skutków. Poprzez wprowadzenie niewielkich ilości niektórych dodatków (= kleje) udało nam się dokonać chwyt zauważalnie lepiej. Absorpcja energii uderzenia została poprawiona dzięki zastosowaniu materiału o skomplikowanym składzie. Jesteśmy bardzo podekscytowani wyniku końcowego. Po wszystkich intensywnych testów jesteśmy zadowoleni powiedzieć, że jest obecnie w produkcji. Nazywamy go ABSOLUTGRIP PLUS.

Negatywna Cut = Tight Cięte:

W tak zwanym Negative Cut, rękawica jest szyte z lewej strony. Natomiast szew wciąż biegnie wzdłuż boków palców w takim ograniczeniem, że nie znajdują się na zewnątrz rękawicy, a skierowana do wewnątrz. To daje te rękawice dokładniejsze dopasowanie wokół palców.

3D Shockzone


Interesuje Cię Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w goalinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn. Uhlsport jest jedną z najlepszych marek piłka nożna, projektującą produkty dla Sprzęt, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepszy

-

Doskonała rękawica, najlepszy chwyt que jakie widziałem, z szybką wysyłką i bardzo rozsądnej cenie.

Uhlsport eliminator absolutgrip hn

-

fantastyczny rękawica, szybka wysyłka. najtańsze na rynku

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij