Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn
  • Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Opis produktu Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Cechy:

PALMA:

Opatentowany energii niebieskie ABSoLUtGriP zaawansowane amortyzacja i znakomita przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

BEKHEND:

3D tłoczone lateks

CIĄĆ:

halfnegative krój z owiniętym kciukiem do ściślejszego dopasowania i bezpiecznego dotyku

Love Body:

wygodne włókienniczych za najlepszą oddychalność i komfort noszenia

ZAPIĘCIE:

Owinąć paskiem lateksowej oraz pełną bandaż dla dobrej stabilizacji

PROJEKT:

Unikalna konstrukcja z Nowego Eliminator Functional Upperhand Elements +

Eliminator wstępnie kształtowane Cut Dla Najlepszy Noszenie Charakterystyka + Latex Klin + Negative Szyte kciuk Wrap Dla Najlepszy chwytania Właściwości + 3D Embossed Schockzone element Zoptymalizowana Tłoczenie wydajność i amortyzację + Wrap On The Edge Of The Hand dostarczenie zoptymalizowanego Fit

Dane techniczne:

Materiał: 61% lateksu, 32% poliester, 7% nylon

Technologia:

Piana Absolutgrip Plus:

W 2001 roku uruchomiliśmy własną opatentowaną piankę ABSOLUTGRIP na rynek. Pilnujemy formułę jak złoto. To osiąga doskonałą równowagę pomiędzy absolutnym przyczepność i trwałość. Tak było odważną decyzję, aby zmienić sprawdzonej formuły, ale to jest dokładnie to, co zrobiliśmy. Chcieliśmy wykorzystać dzisiejszą technologię, aby dowiedzieć się, czy to możliwe, aby żadnych ulepszeń. I oto udało nam się zrobić co w naszej mocy, nawet lepiej. Rezultat? Lepsza przyczepność i absorpcji skutków. Poprzez wprowadzenie niewielkich ilości niektórych dodatków (= kleje) udało nam się dokonać chwyt zauważalnie lepiej. Absorpcja energii uderzenia została poprawiona dzięki zastosowaniu materiału o skomplikowanym składzie. Jesteśmy bardzo podekscytowani wyniku końcowego. Po wszystkich intensywnych testów jesteśmy zadowoleni powiedzieć, że jest obecnie w produkcji. Nazywamy go ABSOLUTGRIP PLUS.

Negatywna Cut = Tight Cięte:

W tak zwanym Negative Cut, rękawica jest szyte z lewej strony. Natomiast szew wciąż biegnie wzdłuż boków palców w takim ograniczeniem, że nie znajdują się na zewnątrz rękawicy, a skierowana do wewnątrz. To daje te rękawice dokładniejsze dopasowanie wokół palców.

3D Shockzone


Odkryj wszystkie produkty Rękawice, które znajdziesz w goalinn, jak Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn. Kup teraz Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn i oszczędzaj na produktach Bramkarz. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Uhlsport, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn i inne w naszym sklepie piłka nożna? Dzięki goalinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Rękawice pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Uhlsport Eliminator Absolutgrip Hn

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepszy

-

Doskonała rękawica, najlepszy chwyt que jakie widziałem, z szybką wysyłką i bardzo rozsądnej cenie.

Uhlsport eliminator absolutgrip hn

-

fantastyczny rękawica, szybka wysyłka. najtańsze na rynku

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności