Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Uhlsport

Uhlsport Bathing Sandal

Uhlsport Bathing Sandal

  • Uhlsport Bathing Sandal
  • Uhlsport Bathing Sandal
  • Uhlsport Bathing Sandal

Uhlsport Bathing Sandal

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Uhlsport Bathing Sandal

Możesz pożegnać się z tych nieprzyjemnych infekcji stóp, brodawki i bakterii, dzięki naszym anatomicznym kształcie wanny sandałów, który ma ważne właściwości antybakteryjne. Uważamy, że twoje stopy są warte!Dane techniczne:


Materiał:


- EVA 90%, 10% PU


W goalinn, pokazujemy całą charakterystykę Uhlsport Bathing Sandal. W piłka nożna sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Uhlsport Bathing Sandal. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Uhlsport Bathing Sandal i korzystaj z naszych ofert piłka nożna sprzętu.

Cechy Uhlsport Bathing Sandal

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności