Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tocball

Tocball Tocball Pack

Tocball Tocball Pack

  • Tocball Tocball Pack
  • Tocball Tocball Pack
  • Tocball Tocball Pack

Tocball Tocball Pack

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Tocball Tocball Pack

Poprawa Wszędzie:

Niezależnie od tego czy szkolenia z klubu, w domu, czy na ulicy, Tocball to rewolucyjne urządzenie, które pozwala zwiększyć kontrolę i techniki mijania.

Unikalne opakowanie:

Zabrać do domu swoją nową niezwykłą urządzenie treningowe do piłki nożnej o pakiet łatwy do przenoszenia, transport i montaż.


Sprawdź Tocball Tocball Pack w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Trening i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Gwizdek w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w goalinn.

Cechy Tocball Tocball Pack

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepszy prezent dla mojego syna

-

idealny

Wdzięczność

-

Cześć, jestem Marioara chcę podziękować za otrzymaniu tocball w dobrych warunkach i bardzo profesjonalny rapido.Sois chcesz otrzymywać od ciebie i innych promocjach teneis.Gracias.

Wdzięczność

-

Jestem bardzo zadowolony z tocball że recibi.Os agradesco profesjonalizm .thanks

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij