Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Exoshield Head Guard

Storelli Exoshield Head Guard

  • Storelli Exoshield Head Guard
  • Storelli Exoshield Head Guard
  • Storelli Exoshield Head Guard

Storelli Exoshield Head Guard

Opis produktu Storelli Exoshield Head Guard

Popularizowana jako "najbardziej ochronna", komfortowa i stylowa ochrona głowy piłki nożnej na rynku, noszona przez światowej klasy piłkarzy angielskiej Premier League i Ligi Mistrzów. Uwaga: Nakładka głowicy Exoshield została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ochronę przed uderzeniem w głowę i zmniejszyć częstość występowania cięć i siniaków do obszarów objętych. Chociaż testy przeprowadzone przez osoby trzecie potwierdzają, że osłona przedniego układu Exoshield znacznie zmniejsza siłę uderzenia na obszary objęte ochroną, nie ma żadnych rozstrzygających danych, że osłona przeciwsłoneczna ExoShield zapobiega wstrząsom, co może wynikać z kombinacji czynników, w tym bezpośredniego oddziaływania na głowę.

Technologia:

Ochrona wojskowa:

Do 9mm lepkosprężystych pianek ochronnych (używanych w kaskach wojskowych w walce z wytrzymałością) pozwala na pewność siebie. Głowa głowicy ExoShield chroni głowę przed cięciami i uderzeniami spowodowanymi zderzeniami czołowymi i czuje się tak komfortowo, że zapomnisz, że nawet noszą pancerz.

Lekkie:

Ważąc tylko 8 uncji, osłona głowy ExoShield idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając maksymalny komfort i dopasowanie. Konkurować o każdą piłkę, bez wysiłku, aby zrekompensować nieporęczne przekładnie.

Podstęp:

Storellis gładki pasek na głowę pozwala uniknąć tradycyjnego wyglądu kasku, a jednocześnie maksymalizować ochronę głowy w kluczowych miejscach. Zaprojektowany tak, aby pasował idealnie do piłkarzy w każdym wieku od dzieci do dorosłych.


Myślisz o zakupie Storelli Exoshield Head Guard? Jest to jeden z top produktów goalinn, sklepu online piłka nożna. Cena 38.45 $, jest limitowana! W goalinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Storelli w super cenie. Wszystkie nasze produkty piłka nożna posiadają gwarancję producenta.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij