Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Knee Guard

  • Storelli Bodyshield Knee Guard
  • Storelli Bodyshield Knee Guard
  • Storelli Bodyshield Knee Guard

Storelli Bodyshield Knee Guard

Opis produktu Storelli Bodyshield Knee Guard

Rewolucyjne osłony na kolana w piłce nożnej są zaprojektowane tak, by pozwolić bramkarzom na ekstremalną ochronę kolan, aby utrzymać Cię w strefie, nie bojąc się wpływu i skupiając się na grze.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Zapewnia twardą ergonomicznie zaprojektowaną ochronę przed kolanami dzięki wysokiej jakości piance poliuretanowej zoptymalizowanej pod kątem absorpcji i komfortu uderzenia. Zawiera tkaniny odporne na ścieranie, aby zachować nienaruszone użytkowanie po użyciu.

Lekkie:

Tkanina kompresyjna o wysokiej wilgotności powietrza optymalizuje komfort i oddychalność, a jednocześnie umożliwia agresywne spojrzenie, które sprawi, że nogi będą wyglądać jak superheros.

Podstęp:

Zaprojektowany z myślą o optymalnym ruchu i adaptacji, te wyścielone ochraniacze na kolana bramkarza sprawiają, że szybko zapominasz, że noszą dodatkową ochronę.


Chcesz kupić Storelli Bodyshield Knee Guard? Nie musisz już szukać! goalinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Ochraniacze na skórę. Odkryj nowe promocje na Sprzęt w goalinn. Przygotowane przez Storelli, produkty Ochraniacze na skórę są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij