Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Knee Guard

Storelli Bodyshield Knee Guard

  • Storelli Bodyshield Knee Guard
  • Storelli Bodyshield Knee Guard
  • Storelli Bodyshield Knee Guard

Storelli Bodyshield Knee Guard

Opis produktu Storelli Bodyshield Knee Guard

Rewolucyjne osłony na kolana w piłce nożnej są zaprojektowane tak, by pozwolić bramkarzom na ekstremalną ochronę kolan, aby utrzymać Cię w strefie, nie bojąc się wpływu i skupiając się na grze.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Zapewnia twardą ergonomicznie zaprojektowaną ochronę przed kolanami dzięki wysokiej jakości piance poliuretanowej zoptymalizowanej pod kątem absorpcji i komfortu uderzenia. Zawiera tkaniny odporne na ścieranie, aby zachować nienaruszone użytkowanie po użyciu.

Lekkie:

Tkanina kompresyjna o wysokiej wilgotności powietrza optymalizuje komfort i oddychalność, a jednocześnie umożliwia agresywne spojrzenie, które sprawi, że nogi będą wyglądać jak superheros.

Podstęp:

Zaprojektowany z myślą o optymalnym ruchu i adaptacji, te wyścielone ochraniacze na kolana bramkarza sprawiają, że szybko zapominasz, że noszą dodatkową ochronę.


Storelli Bodyshield Knee Guard to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z piłka nożna. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Ochraniacze na skórę i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Ochrona znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie goalinn! Oferujemy szeroki wybór Storelli, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty