Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt
  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt
  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Opis produktu Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Doskonała koszulka do ćwiczeń w piłce nożnej, wyposażona w innowacyjne technologie ułatwiające kontrolowanie długich przejść z klatką piersiową, a także ochronę na żebrach, aby zmniejszyć uderzenia spowodowane starciami fizycznymi z przeciwnikami.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Pianka poliuretanowa zapewnia wysoką ochronę przed uderzeniami i ścieraniem spowodowanymi starciami fizycznymi z przeciwnikami. Nasza przełomowa klatka piersiowa została zaprojektowana, aby pomóc Ci włożyć ciężkie zdjęcia i zredukować zbiórki.

Lekkie:

Nasza koszulka bez rękawów jest wykonana z oddychającej, wilgotnej tkaniny i pianek ochronnych o otwartych komórkach. Trzymaj się chłodno w upale i pod presją przeciwników.

Podstęp:

Koszulka bez rękawów Field Player, zaprojektowana tak, aby wyglądać tak, jak sprawia, że ​​produkt sprawia wrażenie nieustraszonego. Intimidujące przeciwnicy nigdy nie były łatwiejsze.


Chcesz kupić Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt? Nie musisz już szukać! goalinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Koszulki. Odkryj nowe promocje na Odzież dziecięca w goalinn. Przygotowane przez Storelli, produkty Koszulki są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Użycie
Kolor
Długość rękawa

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności