Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt
  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt
  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Opis produktu Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Doskonała koszulka do ćwiczeń w piłce nożnej, wyposażona w innowacyjne technologie ułatwiające kontrolowanie długich przejść z klatką piersiową, a także ochronę na żebrach, aby zmniejszyć uderzenia spowodowane starciami fizycznymi z przeciwnikami.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Pianka poliuretanowa zapewnia wysoką ochronę przed uderzeniami i ścieraniem spowodowanymi starciami fizycznymi z przeciwnikami. Nasza przełomowa klatka piersiowa została zaprojektowana, aby pomóc Ci włożyć ciężkie zdjęcia i zredukować zbiórki.

Lekkie:

Nasza koszulka bez rękawów jest wykonana z oddychającej, wilgotnej tkaniny i pianek ochronnych o otwartych komórkach. Trzymaj się chłodno w upale i pod presją przeciwników.

Podstęp:

Koszulka bez rękawów Field Player, zaprojektowana tak, aby wyglądać tak, jak sprawia, że ​​produkt sprawia wrażenie nieustraszonego. Intimidujące przeciwnicy nigdy nie były łatwiejsze.


Sprawdź Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Odzież dziecięca i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Koszulki w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w goalinn.

Cechy Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Użycie
Kolor
Długość rękawa

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij