Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt
  • Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Opis produktu Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Doskonała koszulka do ćwiczeń w piłce nożnej, wyposażona w innowacyjne technologie ułatwiające kontrolowanie długich przejść z klatką piersiową, a także ochronę na żebrach, aby zmniejszyć uderzenia spowodowane starciami fizycznymi z przeciwnikami.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Pianka poliuretanowa zapewnia wysoką ochronę przed uderzeniami i ścieraniem spowodowanymi starciami fizycznymi z przeciwnikami. Nasza przełomowa klatka piersiowa została zaprojektowana, aby pomóc Ci włożyć ciężkie zdjęcia i zredukować zbiórki.

Lekkie:

Nasza koszulka bez rękawów jest wykonana z oddychającej, wilgotnej tkaniny i pianek ochronnych o otwartych komórkach. Trzymaj się chłodno w upale i pod presją przeciwników.

Podstęp:

Koszulka bez rękawów Field Player, zaprojektowana tak, aby wyglądać tak, jak sprawia, że ​​produkt sprawia wrażenie nieustraszonego. Intimidujące przeciwnicy nigdy nie były łatwiejsze.


Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt dostępny w różnych typach. Kup go w goalinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt posiada oficjalną gwarancję marki Storelli. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Odzież dziecięca i kategorii Koszulki termiczne.

Cechy Storelli Bodyshield Field Player Sleeveless Undershirt

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności