Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshield Arm Guard

Storelli Bodyshield Arm Guard

Storelli Bodyshield Arm Guard

  • Storelli Bodyshield Arm Guard
  • Storelli Bodyshield Arm Guard
  • Storelli Bodyshield Arm Guard
  • Storelli Bodyshield Arm Guard

Storelli Bodyshield Arm Guard

Opis produktu Storelli Bodyshield Arm Guard

Rewolucyjna Storelli Arm Guard ma za zadanie pozwolić piłkarzom na ekstremalną rękę i ochronę łokciową, aby utrzymać Cię w strefie, nie bojąc się wpływu i skupiając się na grze.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

Zapewnia ergonomiczną, wyściełaną ochronę dzięki wysokiej wydajności pianki poliuretanowej, zoptymalizowanej pod kątem absorpcji i komfortu.

Lekkie:

Nasze osłony są wykonane z wysokiej jakości materiału ocieplającego wilgoć, który optymalizuje komfort i oddychalność, a jednocześnie umożliwia agresywne spojrzenie, które sprawi, że Twoje ramiona będą wyglądać jak superheros.

Podstęp:

Zaprojektowany z myślą o optymalnym ruchu i adaptowalności, te wyściełane osłony ramienia sprawiają, że szybko zapominasz, że masz na sobie ochronę ramienia.


Z Storelli Bodyshield Arm Guard, gwarantujemy najlepszy sprzęt piłka nożna. Dodatkowo w goalinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep piłka nożna i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Storelli. Nasz zespół ekspertów piłka nożna dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Sprzęt za każdym razem.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij