Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Storelli

Storelli Bodyshied Sliders

Storelli Bodyshied Sliders

Storelli Bodyshied Sliders

  • Storelli Bodyshied Sliders
  • Storelli Bodyshied Sliders
  • Storelli Bodyshied Sliders
  • Storelli Bodyshied Sliders
  • Storelli Bodyshied Sliders

Storelli Bodyshied Sliders

Opis produktu Storelli Bodyshied Sliders

Pierwsze suwaki dla kobiet o wysokiej wydajności zaprojektowane specjalnie dla kobiet-piłkarzy. Nasze suwakki damskie zapewniają Ci taką samą ekstremalną ochronę i lekką mobilność naszych klasycznych suwaków, z wyglądem i dopasowaniem do potrzeb naszych starszych graczy. Nasza nowa linia biologii inżynieryjnej inspirowana jest przez przecięcie inżynierii i biologii z biernymi wskaźnikami zwanymi "Golden Section", które odzwierciedlają trójkątny wzór zintegrowany z naszymi tkaninami. Ta aktualizacja suwaków damskich ma nowy pasek na wygodniejsze dopasowanie do Stealth.

Technologia:

Odporność na uderzenia:

3mm wysokowydajnej pianki poliuretanowej (Poron® XRD®) zapewnia ekstremalną ochronę przed uderzeniami (np. Przeciwników kolana uderzającemu w udę) oraz ścieranie (nie ma już więcej oparzeń trawników).

Lekkie:

Nasze suwaki damskie wykonane są z oddychającej, wchłaniającej wilgoć tkaniny kompresyjnej w połączeniu z otwartymi komórkami ochronnymi, aby zapewnić fajne, lekkie dopasowanie (pod wpływem ciepła i pod ciśnieniem).

Elastyczne:

Zaprojektowane z myślą o maksymalnym wygodzie, te krótkie spodenki suwakowe dopasowane są do ciała w celu dopasowania skóry do ciała, co pozwala szybko zapomnieć o noszeniu ochrony.


W obecnej chwili Storelli Bodyshied Sliders dostępny jest w goalinn. Sprawdź jakie inne produkty piłka nożna, marki Storelli znajdziesz w sklepie z piłka nożna. Stwórz swój outfit z modelami Krótkie spodenki . W goalinn posiadamy najnowsze modele Odzież damska . Sprawdź naszą kolekcję piłka nożna i znajdź coś dla siebie.

Cechy Storelli Bodyshied Sliders

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności