Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spalding

Spalding TF 500 Indoor

  • Spalding TF 500 Indoor
  • Spalding TF 500 Indoor
  • Spalding TF 500 Indoor

Spalding TF 500 Indoor

Opis produktu Spalding TF 500 Indoor

Cechy:

Projekt szerokiego kanału

Doskonała przyczepność i kontrola

Świetne cechy gry

Dane techniczne

Skóra kompozytowa


Kupuj swoje ulubione Sprzęt modele i ciesz się piłka nożna. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Spalding TF 500 Indoor. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Spalding TF 500 Indoor, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w piłka nożna telefonicznie lub email.

Cechy Spalding TF 500 Indoor

Aktywność
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

świetny produkt

-

Doskonały produkt, nienaganna jakość, dotarła bardzo szybko w moim kraju, ale ze względu na biurokrację IRS otrzymał produkt w moim domu 50 dni po zakupie, jestem zadowolony z produktu, będę kupować więcej produktów na tej stronie, polecam! wdzięczny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij