Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Carbonyte Long Tights

Skins Carbonyte Long Tights

  • Skins Carbonyte Long Tights
  • Skins Carbonyte Long Tights
  • Skins Carbonyte Long Tights
  • Skins Carbonyte Long Tights

Skins Carbonyte Long Tights

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Carbonyte Long Tights

Najbardziej wytrzymałe i funkcjonalne warstwy bazowej termiczne długie rajstopy na rynku. Carbonyte termiczna warstwa podstawowa Długie spodnie były testowane w ekstremalnych warunkach przez najlepszych rugby i piłki nożnej międzynarodowych graczy, aby zapewnić najlepszą wydajność w nawet najbardziej wymagającego treningu lub odtwarzanie środowiska.

SKINS Carbonyte termiczna warstwa podstawowa Długie spodnie to zintegrowany gwint węgla, co zmniejsza tarcie i otarć i pozwalają na bardziej dynamicznej swobody przemieszczania się z wyższą trwałością. Wnętrze szczotkowanej tkaniny zapewnia doskonały klimat i regulacji ciepła. Połączenie tych rajstop z naszych szczytach termicznych dla ostatecznego zestawu warstwy podstawowej na polu.

Zarządzanie wilgocią:

Utrzymanie wysuszyć dzięki zaawansowanej kapilarny nieodłączne w całej wilgoci SKINS tkanin jest zasysane z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne

SKINDRY:

Technologia SKINdry poprawia odprowadzanie wilgoci w celu przyspieszenia parowania potu spowolnić powstawanie wilgoci na skórze i utrzymać stałą temperaturę.

CARBON MESH:

SKINS Carbon gwintowane struktura siatki poprawia wentylację w kluczowych obszarach, aby zapewnić optymalną oddychalność

ANTI FRICTION CARBON wątku:

Zintegrowany gwint węgla zapewnia mniejsze tarcie, co z kolei oznacza bardziej dynamiczną swobodę ruchów, zwiększoną trwałość, komfort i minimalizowane przetarcia


Skins Carbonyte Long Tights to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z piłka nożna. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Spodnie długie bib i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież dziecięca znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie goalinn! Oferujemy szeroki wybór Skins, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Skins Carbonyte Long Tights

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij