Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming V1 Protec Eyewear

Salming V1 Protec Eyewear

  • Salming V1 Protec Eyewear
  • Salming V1 Protec Eyewear
  • Salming V1 Protec Eyewear
  • Salming V1 Protec Eyewear

Salming V1 Protec Eyewear

Opis produktu Salming V1 Protec Eyewear

Salmings opracował okulary ochronne z unikalnym projektowaniem wokół owiniętego wzoru, zapewniającym wyjątkowe dopasowanie i wizję. Charakteryzuje się nowym kształtem kształtu soczewki krzywoliniowej, co zapewnia maksymalną widoczność, zwiększone dopasowanie i bezpieczeństwo, zwane 10 bazą. 2K gumowane wkładki po szablonowych stronach zapewnia lepszy komfort i ścieranie. Pochodzi z ekskluzywnym, przezroczystym pojemnikiem na kulki, który chroni okulary.

Cechy:

Powłoka antyrefleksyjna

Powłoka odporna na zarysowania

Otwory wentylacyjne zmniejszają ryzyko wystąpienia mgły wewnątrz soczewki

Leczenie hydrofobowe

Dane techniczne:

Materiał:

Szablony miękkie i elastyczne TR90, ramka Nylon 66

Budowa:

Owiń wokół konstrukcji 10 podstawy

Obiektyw:

Jasny

Smycz:

Regulowany pasek na szyję


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Salming V1 Protec Eyewear! Pomyśl o goalinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania piłka nożna. goalinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Salming. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Akcesoria.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności