Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Goalie Shorts

Salming Goalie Shorts

  • Salming Goalie Shorts
  • Salming Goalie Shorts
  • Salming Goalie Shorts

Salming Goalie Shorts

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Salming Goalie Shorts

Szorty z krótkimi rękawami. Wykonana w 100% z lekkiej, funkcjonalnej tkaniny zapewnia doskonałą oddychalność i komfort. Najbardziej odsłonięte obszary miednicy i uda obejmują nowy rodzaj sprasowanej sprężonej pianki EVA pokrytej laminowaną tkaniną siatkową dla zwiększenia ochrony.

Witaj w naszej Salming Goalie Shorts specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu piłka nożna, ale również informacje na temat produktów piłka nożna, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Krótkie spodenki .

Cechy Salming Goalie Shorts

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki

-

Super jakość produktu Nic do powiedzenia Packaging parfais ++

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności