Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Kobra

Salming Kobra

Salming Kobra

Salming Kobra

Salming Kobra

  • Salming Kobra
  • Salming Kobra
  • Salming Kobra
  • Salming Kobra
  • Salming Kobra
  • Salming Kobra
  • Salming Kobra

Salming Kobra

Opis produktu Salming Kobra

Nowa Salming Kobra to szybkie tempo unikalnej kombinacji lekkiego, amortyzującego i stabilnego. Wraz ze wszystkimi unikatowymi technologiami osadzania, Kobra jest owinięty w jeden zwinny but.

Dane techniczne:

Waga:

298 g (rozmiar UK 9)

Upuszczać:

8 mm


Korzystaj z naszych ofert dla Salming Kobra. W twoim sklepie online piłka nożna, w goalinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem piłka nożna. Możesz także sprawdzić inne kategorie piłka nożna i znaleźć produkty marki Salming w najlepszej cenie.

Cechy Salming Kobra

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wyjątkowe buty do squasha

-

Miały pewne problemy z zamówieniem spadającym z magazynu, które początkowo spowodowało opóźnienie w wysyłce, ale to zostało rozwiązane. Jak na buty, są wspaniałe. Słyszałem, że salming sizing działa bardzo, co jest sprzeczne z moim doświadczeniem. Dopasowanie jest przytulne, ale wygodne w palcach. Spadek i wsparcie są idealne dla mojej supination (twój przebieg może się tu różnić). Nie może mówić o trwałości. Że niezależnie od tego, że są najlepszymi butami do squasha, jakie kiedykolwiek posiadałem. I z ceną goalinn''m zmuszony był kupić drugą parę. Wysokie oceny wszystkich ".

Salming ocena kobra

-

Doskonała obsługa, dostarczane buty do mojego progiem naprawdę szybki. Produkt był do specyfikacji wymienionych na stronie. Kochać jakość i komfort tych butów. Gorąco polecam zarówno tej stronie i buty. Ta strona cytowany najtańszą cenę w Internecie. Oni nawet pokonać najlepszą cenę sprzedawców eBay byli skłonni oferować łącznie z kosztami wysyłki. Czapki z głów przed chłopakami. Tak trzymaj.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności