Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Instinct Pro Handball

Salming Instinct Pro Handball

  • Salming Instinct Pro Handball
  • Salming Instinct Pro Handball
  • Salming Instinct Pro Handball

Salming Instinct Pro Handball

Opis produktu Salming Instinct Pro Handball

Kolor: Navy / SafetyYellow

Materiał: HDPU 9000 miękka i bardzo trwała skóra syntetyczna

Specyfikacja: zatwierdzone przez IHF (wielkość 2 i 3)

Użyj: Matches & Pro level

Produkcja: Ręcznie szyte

Rozmiar: 2 3

SKU: 1225909 0491

Nadzwyczajna piłka ręczna w miękkiej i bardzo trwałej, syntetycznej skóry. Piłka jest idealnie okrągła z kontrolowanym odbiciem. Ultimate handgrip z powierzchnią powierzchni otworu z żywicą lub bez. Drobne, wysokiej jakości powtórzenie gumy zapewnia maksymalną wydajność, okrągłość i odbicie.


Jeśli szukasz Salming Instinct Pro Handball, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. goalinn posiada ten i inne produkty piłka nożna, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Piłka ręczna, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności