Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Handball Protec Knee

  • Salming Handball Protec Knee
  • Salming Handball Protec Knee
  • Salming Handball Protec Knee

Salming Handball Protec Knee

Opis produktu Salming Handball Protec Knee

Rewolucja w Salming Protectives dla graczy w piłkę ręcznej. SGS bezszwowy system ochronny? Bardzo wygodne. Matryca absorbująca wstrząsy, która jest termicznie przyklejona do dzianiny. 4-drogowa tkanina stretch oferuje wyjątkową zdolność tworzenia streczów. Wysoka odporność na uderzenia pianką. Niezależne podkładki? Niezrównany komfort i zwinność.

W goalinn, pokazujemy całą charakterystykę Salming Handball Protec Knee. W piłka nożna sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Salming Handball Protec Knee. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Salming Handball Protec Knee i korzystaj z naszych ofert piłka nożna sprzętu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności