Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Adder

Salming Adder

Salming Adder

Salming Adder

  • Salming Adder
  • Salming Adder
  • Salming Adder
  • Salming Adder
  • Salming Adder

Salming Adder

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Salming Adder

Nowy Salming Adder jest bardzo inspirowany sukcesem Salming Viper w wielu aspektach.

Salming Adder zapewnia najniższy profil (wysokość od podłoża do podeszwy stopy) wszystkich salmingowych butów wewnętrznych. Pozwala to na wielkie wrażenie na gruncie i doskonałe właściwości stabilności.

Materiałem w środkowej podeszwie jest lekka mieszanka EVA, a w strefie uderzenia pięty - związek C35 zaprojektowany do redukcji sił uderzenia.

Dane techniczne:

Waga:

336 g (rozmiar UK 9)

Upuszczać:

8 mm


W tym momencie, Salming Adder jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W goalinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Obuwie męskie i w kategorii Piłka ręczna. Posiadamy szeroki wybór Piłka ręczna dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Salming Adder

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Weź się w garść

-

Te buty są niesamowite próbował je po raz pierwszy, a ja dosłownie Aniston potknąć siebie mieli tak trakcję, że moje stopy były przyklejone do podłogi. Przyzwyczaiłem się do lepkości dość szybko i choć się nie zdarzyło efekt mnie po tym. Podpora boczna Ian naprawdę miłe z dodatkowym zabudowanym sztywne zewnętrzne krawędzie. Uwielbiam projekt i kilka butów wkładki są wygodne. Świetne buty dla jakiegokolwiek środka sądowego rakiety sportu. Świetna robota na tych Salming

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności