Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Supreme

Rinat Supreme

  • Rinat Supreme
  • Rinat Supreme
  • Rinat Supreme

Rinat Supreme

Opis produktu Rinat Supreme

Najpopularniejsza rękawica z ochroną palców została opracowana w niezwykle komfortowy i funkcjonalny sposób cięcia, którego nigdy wcześniej nie widzieli specjaliści zaprojektowani we współpracy z profesjonalnymi bramkarzami, którzy po kilku miesiącach eksperymentowania osiągnęli tę innowację, która będzie oznaczała tendencję i całą erę. Hybryda, która nazwała Ergo Roll, która łączy najlepsze obydwie cięcia ekonomiczne, które zapewniają komfort i perfekcyjne dopasowanie do naturalnego kształtu dłoni i zapewniają większą powierzchnię oraz Rollfinger, który oferuje więcej lateksu wokół palców w celu zwiększenia przyczepności i kontaktu kulowego.

W goalinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla piłka nożna, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Rinat Supreme? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w goalinn w katalogu Rękawice i kategorii Bramkarz oferujemy produkty piłka nożna, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Rinat Supreme

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty