Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Samba Pro

  • Rinat Samba Pro
  • Rinat Samba Pro
  • Rinat Samba Pro

Rinat Samba Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rinat Samba Pro

CIĄĆ:

Ergonomiczne cięcie, poprawione dzięki pewnym modyfikacjom, aby lepiej pasować do ręki.

Z POWROTEM:

Naturalne, kapsułkowane lateksowe środki do szybkiego frekwencji, w tym modelu wzbogaciliśmy trochę więcej objętości, dając poczucie bycia bardziej kompletną rękawiczką.

LATEKS:

Nowe pokolenie Wet & Grip zapewnia doskonałe chwytanie i amortyzację.

Zaprojektowany do wszystkich warunków pogodowych, jest na mokrych powierzchniach, gdy zmaksymalizuje jego wydajność i zwiększa jego GRIP, kontakt z wodą, a także pozwala na łatwe wchłanianie cieczy.

Na wewnętrznej stronie znajduje się warstwa żelu antypoślizgowego, aby uniknąć poruszania się, jest to na czubku palców, więc rękawica przylega do rąk, co zapewnia lepsze bezpieczeństwo, bez doczołowych, jednej z najlepszych dostępnych na rynku, 4mm lateks + 3mm PU.

Zamierzasz kupić Rinat Samba Pro? Wszystkie produkty Rinat mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Rinat Samba Pro i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na goalinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów piłka nożna.

Cechy Rinat Samba Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Samba pro rinat

-

Wielki rękawicy z niezwykłą przyczepność w warunkach wilgotnych, przegub dłużej niż normalnie około 9 cm udaje jak bandaż nastawczego lepiej nadgarstka, Wielka rękawicy

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności