Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Rolotek

  • Rinat Rolotek
  • Rinat Rolotek

Rinat Rolotek

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rinat Rolotek

Ten model, który spowodował tak wiele zamieszania ze względu na całą technologię i innowacje, z którymi został stworzony, poszedł jeszcze jeden krok do doskonałości, jego konstrukcja została zmodyfikowana, dzięki czemu teraz jest bardziej komfortowa i funkcjonalna, a tym samym przewyższa wcześniejszą wersję jego specyfikę i wydajność.

Charakterystyka:

POWRÓT: Lateks o dużej objętości i wypukłości, zapewniający rękawiczki i amortyzację większy amortyzator, wszystkie zamontowane w wysoce oddychającej siatce tekstylnej.

CUT: Hybrydowy, Negatywny Melt i Rollfinger (Negative Roll), lateks dłoni prawie całkowicie owija palce wraz z zastosowaniem grzbietu na górze z szwami wewnątrz tak, aby poczuć się bardziej dopasowany, dla tych, którzy lubią maksimum Uczucie z piłką.

LATEX: niemiecki lateks Omega Grip®, który oferuje niezrównany uchwyt, doskonałą trwałość, bardzo dobre amortyzowanie i doskonałe osiągi. Stosujemy antypoślizgową żelę na wewnętrznej stronie dłoni, aby zapobiec ruchomości rękawiczek. Paleta ma punkty zginania w głównych obszarach palców w celu ułatwienia poruszania się.

WRAPPEDTHUMB: lateks prawie całkowicie obwala duży palec u nogi tak, że ma większy obszar podżegania.

ZAMKNIĘCIE: Elastyczny nadgarstek, który jest zaakcentowany przez bardzo długą elastyczną taśmę, która dostosowuje nadgarstek, dzięki czemu bandaże zapewniają wsparcie i siłę. Rozszerzona dłoń i pasek na nadruki.

ZALECANE ZASTOSOWANIE: Cała pogoda Wysoka wydajność Szkolenia Mecze Naturalna trawa


Z Rinat Rolotek, gwarantujemy najlepszy sprzęt piłka nożna. Dodatkowo w goalinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep piłka nożna i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Rinat. Nasz zespół ekspertów piłka nożna dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Sprzęt za każdym razem.

Cechy Rinat Rolotek

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Rinat rolotek

-

bardzo ładne nosić rękawiczki, dobrą przyczepność, zwłaszcza w deszczową pogodę, ale lateks raczej nietrwały i system zamknięcia. Nie zawiedliśmy na pierwszy z tą marką.

Wygląda na to bardzo dobry produkt

-

Mówię wydaje, bo nie mieli przyjemność ich spróbować i jest to pierwszy raz, kiedy kupić tę markę. Są dobrze wykonane, wygodne w noszeniu i bardzo ładne ... przesyłka dotarła na czas.

Dobry

-

Dobry produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij