up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rinat

Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

plus
  • Play videoRinat NRG Nadmuchiwany Manekin
  • Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin
  • Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

Opis produktu Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

Nadmuchiwana obrona o wysokości 2,05 m. Jest produkowany z miękkiego i odpornego PVC, bez szwów. Nie ma żadnej sztywnej części, która mogłaby spowodować uszkodzenie lub otarcie.

Podstawę można uzupełnić wodą o średnicy 56 cm. Kiedy nadmuchiwany trafiony jest przez kulę, natychmiast powraca, aby odzyskać pozycję pionową, dzięki swojej podstawie o wielkim wymiarze i stabilności. Nadmuchiwane, napompowane i wypełnione wodą dno ma przybliżoną wagę 23 kg.

Posiada po bokach dwa uchwyty, wykonane z PCV o większej sztywności niż korpus nadmuchiwanego, co ułatwia transport i umieszczanie.

Deflated zajmuje mało miejsca, ułatwiając transport i przechowywanie.

Jest idealny do pracy taktycznej i akcji aukcyjnych w centrum. W przypadku aukcji centrum zmusza centrum do poprawy centrum dokładności i kończy, aby ocenić jego czas.

Jest idealny do konkretnej pracy z bramkarzami. Utrudnia to pełną wizję bramkarza, ułatwia kontakt (bez obrażeń), poprawia postrzeganie czasoprzestrzeni w ośrodkach, ...

Unikaj kontuzji i promuj kontakt z rywalem (lalką).

Nadaje się do stosowania zarówno w naturalnej trawie i sztucznej murawie, jak i we wszystkich typach podłóg na siłownie i podłogi sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna i inne sporty.


Kochasz piłka nożna? Kupuj Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Rinat. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Trening we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania piłka nożna, modele Cele piłkarskie zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Rinat NRG Nadmuchiwany Manekin

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up