Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Kraken Pro

  • Rinat Kraken Pro
  • Rinat Kraken Pro
  • Rinat Kraken Pro

Rinat Kraken Pro

Opis produktu Rinat Kraken Pro

Wszystkie pogody. Wysoka wydajność szkolenia. Zapałki. Naturalna trawa. Położyliśmy je wszystkie na linii. Ten model został zaprojektowany do przełomowych przekraczają potrzeby

Wysokie bramkarze widowiskowa. Jest to najbardziej rękawice techniczne, innowacyjne i wyspecjalizowane w naszej nowej linii. Jego cechy są unikalne i legendarne jak mitycznego morskiego potwora nie pozostawiając drogę ucieczki po złowieniu przez jego tentaclest.

PUNCH STREFA

Chroni kostki podczas usuwania lub blokowania strzałów.

OMEGA GRIP®

Niemiecki lateksowa o maksymalnej wydajności i trwałości. Jednym z najlepszych na rynku lateksy gwarantujących absoluteand niezrównaną przyczepność. Specjalnie opracowany dla Rinat. Zalecany do naturalnej trawy w warunkach suchych lub lekko wilgotnych.

ACTIVE CELLZONE

Strefa wentylacyjna stworzona, aby poprawić przepływ powietrza. Pozwala na odprowadzanie ciepła, utrzymując wnętrze rękawicy chłodnego ze stosowania żelu zewnętrznego uchwytu.

ROZSZERZONY PALM

Opaska ma zastosowanie lateksu na wewnętrznej stronie nadgarstka tuż poniżej dłoni tworząc większą powierzchnię oraz dodatkowy uchwyt.

ZAWIJAJĄCY KCIUK

Lateks z palmy owija wokół kciuka, aby zapewnić dodatkową powierzchnię.

BEKHEND

Lateks High Frequency wytłoczona w celu osiągnięcia zwiększonej objętości, ochronę i amortyzację do ręki. Poprzez zamontowanie na lateks neoprenu zrobiliśmy go bardziej lekkie i wygodne wraz z siatki tekstylnej w niektórych obszarach w celu umożliwienia wentylacji.

ZAMKNIĘCIE

Regulowany pałąk wykonany z elastycznego materiału tekstylnego i lateksu, który otacza nadgarstek i zapewnić wsparcie i siłę


Lubisz Rinat Kraken Pro? Zapoznaj się z kolekcją piłka nożna i odkryj duży wybór produktów do Rękawice i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla piłka nożna. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Rękawice jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Rinat Kraken Pro

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (6)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Kraken pro

-

Doskonała rękawica i szybko shipping.l kochać je i mają świetny chwyt piłki.

Kraken pro

-

Doskonała rękawica i szybko shipping.l je kocham. Uchwyt jest perfect.I cieszyć się grając z nim. Jest również dobrze made.Very miękkie i nice.l zaleci im czasu.

Bardzo dobry

-

Bardzo dobrze GLOVES

Bardzo dobry

-

bardzo dobry

Doskonały

-

Bardzo dobry produkt, silna jeszcze lekkie, o dobrej przyczepności. Zaleca Aacquisto.

Dobry

-

Rękawice Rinat zaleca pierwszego zakupu

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności