Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

RINAT

RINAT Gladiador

RINAT Gladiador

  • RINAT Gladiador
  • RINAT Gladiador

RINAT Gladiador

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu RINAT Gladiador

Charakterystyka:

POWRÓT: Lateks okapowany wysoką częstotliwością, zapewniający ciało i objętość, zamontowany na bazie tekstyliów o dużej przepuszczalności, aby utrzymać wnętrze świeżego.

CUT: Rollfinger.

LATEX: 3 mm lateksu XP + 3 mm z PU. Zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację. Żel antypoślizgowy na wewnętrznej stronie lateksu, aby zapobiec ruchomości rękawic, dając poczucie większego bezpieczeństwa.

ZAMKNIĘCIE: Pasek na miarę. Połączenie lateksu i tekstyliów. Lateks uścisnął nadgarstek na dole dłoni, zwiększając palce funkcję. Długa elastyczna opaska na nadgarstek, która zapewnia lepsze podparcie nadgarstka.


W goalinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla , które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem RINAT Gladiador? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w goalinn w katalogu Rękawice i kategorii Bramkarz oferujemy produkty , które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy RINAT Gladiador

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry produkt

-

Jego lekka rękawica z dość padding i prawdziwej dobrej przyczepności. Nie tak dobre jak w wyższej cenie rękawicy oczywiście, ale wielki dla trawy sztucznej murawy

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty