Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Evolution Spines

  • Rinat Evolution Spines
  • Rinat Evolution Spines

Rinat Evolution Spines

Opis produktu Rinat Evolution Spines

Zabezpieczenie palców

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Rinat Evolution Spines! Pomyśl o goalinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania piłka nożna. goalinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Rinat. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Sprzęt.

Cechy Rinat Evolution Spines

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobre rękawice, ale bardzo duża

-

Rękawice wyglądać dobrze, mój syn nie mógł zwolnić, ponieważ rozmiar jest duża, to wielkość marka zamiast Reusch i trochę więcej niż HQ. Mój syn ma 8 lat używany rozmiar 5 i 6 kupił, ale nie sądzę wykorzystania w ciągu 2 lat! , Jakość rękawica wygląda dobra, dobra elastyczność kciuka.

Doskonały

-

Bardzo dobra jakość. Doskonały system ochrony, bardzo elastyczny i łatwy do adaptacji. obrażenia są na palcach! dobra cena

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij