Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Egotiko 2.0 Pro

  • Rinat Egotiko 2.0 Pro
  • Rinat Egotiko 2.0 Pro

Rinat Egotiko 2.0 Pro

Opis produktu Rinat Egotiko 2.0 Pro

ZAMKNIĘCIE

Elastyczna taśma objął i wzmocnione przez regulowanej opaski wykonane z lateksu i pół na pół tekstylny, który ma dostosować okno.

BEKHEND

Lateks wysokiej częstotliwości tłoczenie zamontowany na neopren, umożliwiając maksymalną regulację dzięki czemu rękawica bardzo lekki

PUNCH STREFA

Chroni kostki podczas usuwania lub blokowania strzałów.

NEGATYWNE ROLL

Lateks otacza niemal całkowicie większość palców i łączy się z przodu wewnętrznymi szwami, aby dać Ci lepiej pasuje. Został on specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy poszukują maksymalnego poczucia kontaktu.


Interesuje Cię Rinat Egotiko 2.0 Pro? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w goalinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Rinat Egotiko 2.0 Pro. Rinat jest jedną z najlepszych marek piłka nożna, projektującą produkty dla Sprzęt, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Rinat Egotiko 2.0 Pro

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Klasy 10!

-

mogę teraz ocenić w 100%. I ja już używany. myśleć o dobrej rękawicy. To jest lepsze. fantastyczne. trudne, a wraz z uchwytem! doskonały. Nie żałuję, że kupił w ogóle.

Doskonały produkt

-

Jest to doskonały produkt, zarówno w pierwszej wersji (Pro) quento tej wersji drugiej (2,0) Różnica polega na tym, że druga wersja jest nieco lepsza, ponieważ zawiera duo palmowego, która jest wewnętrzną silikon mikro siatki 3D, przy czym pierwszy 3d wersja nie jest. Bardzo wygodne, świetnie pasuje, super lekki i doskonały chwyt. Aprovadíssima !!!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij