Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Egotiko 2.0 Pro

  • Rinat Egotiko 2.0 Pro
  • Rinat Egotiko 2.0 Pro
  • Rinat Egotiko 2.0 Pro

Rinat Egotiko 2.0 Pro

Opis produktu Rinat Egotiko 2.0 Pro

ZAMKNIĘCIE

Elastyczna taśma objął i wzmocnione przez regulowanej opaski wykonane z lateksu i pół na pół tekstylny, który ma dostosować okno.

BEKHEND

Lateks wysokiej częstotliwości tłoczenie zamontowany na neopren, umożliwiając maksymalną regulację dzięki czemu rękawica bardzo lekki

PUNCH STREFA

Chroni kostki podczas usuwania lub blokowania strzałów.

NEGATYWNE ROLL

Lateks otacza niemal całkowicie większość palców i łączy się z przodu wewnętrznymi szwami, aby dać Ci lepiej pasuje. Został on specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy poszukują maksymalnego poczucia kontaktu.


Rinat Egotiko 2.0 Pro ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Rinat Egotiko 2.0 Pro zakupionego w goalinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna można odkryć pełną gamę produktów Rinat i dokonać zakupu produktów piłka nożna zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Rinat Egotiko 2.0 Pro

Ochraniacze
Rodzaj cięcia
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Otrzymałem moich produktów w brazylii

-

Chciałbym poinformować, że otrzymałem moje zamówienie w Brazylii, chociaż zajęło dość dotrzeć ze względu na brazylijskim biurokracji, ale produkty są kolejne szczyty, doskonała jakość i dotarł w idealnym stanie. Gratulacje dla całego zespołu Trade Inn.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij