Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Arkano Spines

  • Rinat Arkano Spines
  • Rinat Arkano Spines
  • Rinat Arkano Spines

Rinat Arkano Spines

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rinat Arkano Spines

Cechy:

Backhand Łączone syntetycznych Zapisz System Protection obudowane wysokiej częstotliwości dla ciała i objętości, chłodny materiał o wysokiej przepuszczalności.

BUDOWA: Wygodne i funkcjonalne panele zaprojektowane przez naszych specjalistów we współpracy z profesjonalnymi bramkarzy którzy wspólnie osiągniętych Hybrid Ergo rolki łącząc ergonomiczne Fit & Rollfinger Latex na palcach dla lepszego wsparcia i kontaktu z piłką.

PALM: 3mm Latex z softy Super Flex rowków obszarów do swobodnego przemieszczania się, komfort i bezpieczeństwo.

Zamknięcie: Elastyczna opaska syntetyczna konfigurowalny zapewnia dużą przyczepność do nadgarstka.


W sklepie goalinn z piłka nożna znajdziesz Rinat Arkano Spines w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Rinat Arkano Spines, m.in. z kategorii Rękawice od swojego sklepu piłka nożna online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów piłka nożna na temat sprzętu, a także opinie o Rinat Arkano Spines.

Cechy Rinat Arkano Spines

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Rękawice rinat kolce arkano

-

Dajcie gratulacje dla swojej jakości usług. Świadczenie usług w terminach bardzo wydajne i stale monitoruje zamówienia. Rękawica jest bardzo dobrze i przybył w idealnym stanie. Włóż węższy niż 5 pobyt krótki. Zalecane 100%

Ochrona kciuka

-

Czy te rękawice mają rdzeń ochronę kciuka, jak również?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mają ergonomiczne plastikowe osłony na każdym palcu, ale nie ma szczególną ochronę na kciuka. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności