Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rinat

Rinat Arkano Pro

  • Rinat Arkano Pro
  • Rinat Arkano Pro
  • Rinat Arkano Pro

Rinat Arkano Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rinat Arkano Pro

CIĄĆ:

Ergonomiczny, stworzyliśmy całkowicie udoskonaloną konstrukcję, dzięki czemu jest bardziej techniczna, wygodna i lepiej wyglądająca.

Z POWROTEM:

Wykonany w lateksie, uzyskuje większą objętość przy użyciu wysokiej częstotliwości, aby wchłonąć uderzenia.

LATEKS:

Omega Grip Aqua 4mm.

Sekcja pomiędzy każdym palcem wykonana jest z wysoce oddychającej tkaniny.

WRAPPED THUMB:

Lateks owija kciuk, zapewniając większą przyczepność.

ZAMKNIĘCIE:

Poprawiliśmy tradycyjną bransoletkę na nadgarstek, co krótszy i dodając elastyczną sekcję, co zapewnia lepsze dopasowanie i wsparcie na nadgarstku.

Rinat Arkano Pro ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Rinat Arkano Pro zakupionego w goalinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna można odkryć pełną gamę produktów Rinat i dokonać zakupu produktów piłka nożna zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Rinat Arkano Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Arkano pro rękawiczki

-

Rozmiar nie jest ani za duże, ani za małe, więc jeśli potrzebujesz 10 porządku dziesięć. Walka jest bardzo napięty z uwagi na długi nadgarstniki rękawic. Rękawice nie będzie poruszać skoro masz ich, czy można dostać je. Drugi rękawice trudno było założyć z pierwszej ręki w rękawiczce już. Wyszedłem na zewnątrz, jak tylko mam te i miał kilku przyjaciół fotografowanie. Dłonie wydają się adekwatne do łapania piłki można poczuć piłkę w ręce po go złapać. Rękawiczki nie przesuwają podczas dziurkowania lub palming piłkę z dala. Wygodny podczas gry wewnątrz w zimie nie wiem, jak będą robić w upalne lato. Lubię jasny kolor pewnością przyciągają oczy strajkujących i może je rozproszyć. Cena jest wielki i czy powinny one trwać latami są świetna okazja. Zajęło tydzień, aby je z Europy więc planu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności