Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reusch

Reusch Receptor Prime S1

Reusch Receptor Prime S1

  • Reusch Receptor Prime S1
  • Reusch Receptor Prime S1
  • Reusch Receptor Prime S1

Reusch Receptor Prime S1

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Reusch Receptor Prime S1

Dłoń rękawicy:

Nasz S1 super miękka pianka Grip to wysokiej jakości palmy wykonane z naturalnego lateksu, który najlepiej nadaje się do naturalnych obszarach trawiastych.

Backhand rękawicy:

Super miękkie podłoże. Wytłoczony wzór pianki sprawia, że ​​rękawica bardziej elastyczny w wielu pułapki. Pełna zamknięcia pasek na nadgarstek bandaża. wstawki tekstylne.

Budowa:

Optymalne dopasowanie i strefy połowu świadczone przez naszego rewolucyjnego Expanse Cut ESS ™ (Ergonomic Support System) wykorzystuje wzór, który pomaga palce być wstępnie splayed (spread więc drużyna ma lepszą pozycję dłoni na kuli). Te pobyty Reusch Finger Pomoc ™ są elastyczne ochraniacze na palce, które działają w górę palce i kciuk, zmniejszając szansę na obrażenia. Technologia Pomoc palec nie jest Ortho Tec ™. Walcowane Budowa kciuka. Głębokie wycięcie kciuk na powierzchni rękawicy zawiera uelastyczniony poniżej kawałek pianki, aby pomóc wyeliminować wyrywać. Mamy również użyć uelastyczniony wątek całej rękawicy, aby pomóc wyeliminować wyrywać. Boczne otwory siatki pozwalają na to, aby utrzymać chłodnicy rękawicy podczas match play. Zawiera Thumbflex ™.


Odkryj wszystkie produkty Sprzęt, które znajdziesz w goalinn, jak Reusch Receptor Prime S1. Kup teraz Reusch Receptor Prime S1 i oszczędzaj na produktach Rękawice bramkarskie. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Reusch, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Reusch Receptor Prime S1 i inne w naszym sklepie piłka nożna? Dzięki goalinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Sprzęt pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Reusch Receptor Prime S1

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij