up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puma

PUMA to jedna z wiodących światowych marek sportowych, projektująca, rozwijająca, sprzedająca i sprzedająca obuwie, odzież i akcesoria. Od ponad 70 lat PUMA nieustannie rozwija sport i kulturę, tworząc szybkie produkty dla najszybszych sportowców świata. PUMA oferuje produkty inspirowane sportem i wyczynowe w kategoriach takich jak piłka nożna, bieganie
I treningu, koszykówki, golfa i sportów motorowych. Współpracuje z renomowanymi projektantami i markami, aby wprowadzić wpływy sportu do kultury ulicznej i mody. Grupa PUMA jest właścicielem marki PUMA, Cobra Golf i stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 14 000 osób na całym świecie, a jej główna siedziba znajduje się w Herzogenaurach w Niemczech.

Oficjalne wyposażenie

Oficjalne wyposażenie

Rękawice bramkarskie

Rękawice bramkarskie

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Buty piłkarskie

Działalność marketingowa

Obuwie damskie

Obuwie dziecięce

Obuwie męskie

Odzież damska

Odzież dziecięca

Odzież męska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Trening

Wszystko( Puma )
clouse menu Zamknij