Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puma

Puma Ivory Coast 2014

Puma Ivory Coast 2014

  • Puma Ivory Coast 2014
  • Puma Ivory Coast 2014
  • Puma Ivory Coast 2014

Puma Ivory Coast 2014

Opis produktu Puma Ivory Coast 2014

Nasze afrykańskie aktywa krajowe zostały zaprojektowane z prostym wyglądem i poczuciem.

Mocne, podświetlone strefy kolorów pozwalają każdemu narodowi na unikalne.

Puma Cat Direct Haft, Wybrzeże Kości Słoniowej Oficjalna Oficer Fa Ozdobna Puchowa Przenośna, Unikalne Grafika Do Wybrzeże Kości Słoniowej jako Druk pigmentowy, natura wierzącego transferu ciepła graficznego, autentyczne produkty z licencjonowanym transferem ciepła, cykl wymiany ciepła w suszarkach 2 lata.

Główny materiał 1: 100% poliester poddany recyklingowi, blokada, 120 g / m2, końcowe wykończenie na bazie substancji biologicznych.

Główny materiał 2: 88% poliester poddany recyklingowi 12% lycra, siatka, 145 g / m2 g / m2, końcowe wykończenie na bazie biologicznej, druk sublimacyjny.

Zamawiaj Puma Ivory Coast 2014 i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Puma Ivory Coast 2014, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Puma Ivory Coast 2014 w magazynie w cenie 45.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Reprezentacje narodowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Puma Ivory Coast 2014

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności