Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puma

Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

  • Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor
  • Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor
  • Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

To 2015/16 dala Jersey. To obchodzi klubów doskonałości poprzez przywoływanie przeszłe Zestawy śmiałe wzory geometryczne. Jego boi się wyróżniać, aby zagrać w grę na swój sposób, sposób arsenale. Zawsze stara się być zwycięski, aby świętować, śpiewać, ślizgać się kolana. To nigdy nie jest nigdy daleko od domu. Jersey posiada również listwy przenikania ciepła dla lekkiej, nowoczesne podejście do klasycznych elementów Arsenal, a także tkane grzebieniem.

Cechy:

Oznaczenie Ogniwo suche dla właściwości pochłaniające wilgoć, które pomagają utrzymać suchość i wygodę

Wycięcie pod szyją

Kontrast kolorów panele na rękawach

Centrum sponsora przedniej marki

Arsenał Klub plakietka na lewej piersi; PUMA Cat Logo na prawej piersi

Specyfikacja:

100% poliestru


Dodatkowo, Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor w kategorii Sprzęt z naszego sklepu online piłka nożna, znajdziesz inne powiązane produkty Kluby. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Puma, w goalinn, znajdziesz produkty piłka nożna, które również Cię zainteresują. Puma koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia piłka nożna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Puma Arsenal Alternate Replica Shirt With Sponsor

Premier League

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielka rzecz i autentyczne

-

To jest wielka rzecz! I zostały chcąc tę ​​koszulkę od dłuższego czasu i wreszcie go. Bałam się, że miejsce byłoby to oszustwo ze względu na cenę, ale tak nie jest. Jersey jest prawdziwe, a więc jest to miejsce. Jedyny zarzut to to, że zajęło 2-3 tygodni pozycja przybyć, ponieważ został wysłany z Hiszpanii. Ogólnie wielka rzecz i wielki umiejscowienie

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności