Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units

  • Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units
  • Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units
  • Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units

Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units

Opis produktu Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units

ISOPOWER GEL


WYSOKA WYDAJNOŚĆ wzbogacony GEL

Z witaminami, minerałami i wyciągiem z Pinus.


OPIS


Nasze organizmy potrzebują energii do utrzymania aktywności fizycznej. W sklepach zabraknie glikogenu energii jak wykonywać w czasie i po pierwszej godzinie jest to dobry pomysł, aby podjąć uzupełnienie węglowodanów, aby utrzymać intensywność i wydłużyć czas ćwiczeń. Wraz z istotnych nawodnienia, zaleca się spożycie 50g węglowodanów, 40 za godzinę ćwiczeń.


Żele, ilość i rodzaj węglowodanów, które zjadamy, jak bardzo ważne są oba aspekty mają wielki wpływ na ich wchłanianie, a tym samym ich ostatecznej skuteczności. Żele, które zawierają miksy bardzo stężonej glukozy i fruktozy mają wysoką osmolarność, która sprawia, że ​​wchłanianie jelitowe bardzo powoli, podczas gdy zwiększa wchłanianie jelitowe częściowo zhydrolizowane węglowodanów lub maltodekstryny ze źródła skrobi, które mają niską osmolarność są stosowane


ISOPOWER GEL zawiera maltodekstryny jako źródło węglowodanów podstawowych, co zapewnia jej odpowiednią asymilacji do żelu z 24 g węglowodanów.


Zalety ISOPOWER GEL są;

, Jest Żel wzbogacony o wysokiej mocy, zapewniając 24 g łatwo przyswajalnych węglowodanów. Możesz mieć dwa na godzinę.

, Dostarcza węglowodanów doskonałej asymilacji, co powoduje praktycznie żadnych problemów żołądkowo-jelitowych

, Zapobiega skurcze mięśni ze względu na zawartość procyanidin.

, Zawiera ważne witaminy i minerały ze względu na ich związek z procesem pozyskiwania energii, ich roli i antyoksydacyjne poprawę nawilżenia podczas wysiłku.

, Prezentacja: GEL ŻEL ISOPOWER lub ISOPOWER z kofeiną, która zawiera 50 mg kofeiny na żelu.


Wskazówki dotyczące stosowania żelu;

, Absolutnie wszystkie żele, czy mniej lub bardziej rozcieńczony, należy przyjmować z wodą, od 300 do 500 ml wody, w zależności od żelu. Jeśli jest podjęta w biegu może być brane kilka metrów przed punktem rezerw.

, Nie bierz żele u boku napojów izotonicznych, należy pozostawić odstęp co najmniej 20 minut od ostatniego użycia napoju elektrolitycznego


Zalecanej dawki dobowej

Trwać od 1 do 4 Żele z 300 ml wody, w czasie wykonywania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.SPECYFIKACJA TECHNICZNA


WARTOŚĆ ODŻYWCZA

(100 g.)

Energia: 240 kcal.

Białka: 0 g.

Węglowodany: 60 g.

Tłuszcz: 0 g.


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(Na 40 g.)

Pinus wyodrębnić: 39 mg.

Witamina C: 20 mg.

Witamina B3: 4 mg.

Witamina E: 3 mg.

Witaminy B5: 1,5 mg.

Witamina B6: 0,35 mg.

Witamina B2: 0,35 mg.

Witamina B1: 0275 mg.

Witaminą B9: 50 mcg.

Witamina B12: 0625 mcg.

Kofeina bezwodna: 50 mg / żel.


Produkt o podwyższonej zawartości kofeiny (157,5 mg / 100 ml) (50 mg. / Gel.)


PREZENTACJA: display box 24 każdego żelu 40g


Smak: cytryna z kofeiną


Alergeny

Może zawierać śladowe ilości mleka, soi i glutenu. Z dodatkiem cukru i substancji słodzących. Nie zaleca się stosowania u dzieci i ciąży lub karmienia piersią

Zawiera wyciągi z roślin, sklasyfikowanych, które zapewniają zawartości składników aktywnych i ich skuteczności.


Najczęściej zadawane pytania


Jakie różnice istnieją między suplementów sportowych Isopower żelowe i Isopower?

Żel jest Isopower żel energetyczny z niektórych zalet Isopower takich jak pomaga uniknąć skurcze mięśni, ale to nie ma wpływu rehydrating jak Isopower.

Isopower ma energetyzujący funkcji, jest bardzo profesjonalny, skuteczny środek uwodnienie i pomaga uniknąć skurcze podczas wysiłku fizycznego.Dlaczego nie należy przyjmować Isopower przed wysiłkiem żel?

Ponieważ rodzaj węglowodanów zawiera bardzo szybko uwalniają energię, Isopower został zaprojektowany i stworzony, aby być podjęte podczas ćwiczeń, gdy potrzebna jest dodatkowa energia i które trwa nawet godzinę.

W celu wypełnienia swoich zapasów energii przed wysiłkiem, zalecamy w tym EnergyPlus w diecie, która jest uzupełnieniem sportowego, który został opracowany z węglowodanów, które uwalniają energię wolniej i co pomaga wypełnić swoje zapasy energii przed wysiłkiem i poprawić swój pre ćwiczenia nawodnienie


Czy mogę wziąć Isopower Gel bez wody?

Wszystkie żele, także te, które są nieco bardziej rozcieńczony wodą, mają stężenie węglowodanów, które są zbyt duże, aby prawidłowo wchłaniany w jelicie. Dlatego ISOPOWER GEL należy zawsze przyjmować z 300 ml wody i oddzielone od napojów, takich jak ISOPOWER elektrolitycznych, należy pozostawić na okres 20 min. po ostatnim spożyciu ISOPOWER, zanim będzie mógł spożywać ISOPOWER GEL.

W konkursie, dobra strategia jest podjęcie ISOPOWER GEL tuż przed punktem rezerw, gdzie można wziąć na pokład 300ml wody.


Czy mogę mieć więcej niż jeden żel z wodą w tym samym czasie?

Nie jest to zalecane, bezpośrednie 40g węglowodanów Isopower Gel daje znaczny zastrzyk energii, a przede wszystkim, jest wchłaniany poprawnie. Zwiększenie stężenia węglowodanów wiele powoduje zmniejszenie wchłaniania wody i składników odżywczych, zarówno ze względu na zwiększoną osmolarności.


Żel może Isopower być łączony z Powerbomb i EnergyPlus sportowych suplementów?

Tak, bez żadnych trudności. Możesz połączyć go z obu tych suplementów sportowych.


Co jest lepsze, Isopower o Isopower Gel? Czy Isopower Gel nawilżają jak Isopower?

To pytanie już odpowiedział Isopower Gel nie nawodnić jak Isopower. Isopower Gel jest stosowany, gdy potrzebna jest dodatkowa energia na wzrost energii podczas ćwiczeń w określonym momencie.Używam Isopower dla nawilżenia, zarówno podczas treningu i zawodów. Jak Isopower zawiera nawilża i konieczności podjęcia żele i batony energetyczne, należy połączyć go z innymi IZOTONIKI (lub zwykłej wody), aby upewnić się, że spotykam moje prawidłowe spożycie godzinowej hydratów?

Podobnie jak w przypadku całkowicie rodzaju żelu, należy przyjmować z wodą jedynie zapewnić, że prawidłowe stężenie jest tak, że jest szybko wchłaniany i w celu uniknięcia problemów żołądkowo-jelitowych.


Czy mogę wziąć Isopower Gel w miejsce wody? Można wziąć Isopower Gel obok Isopower? Dlaczego nie można zrobić żel, a następnie Isopower Isopower?

Jest to godne polecenia, absorpcji na poziomie jelitowym jest bardzo różna, między innymi ze względu na stężenia dodatku sportowego w porównaniu ze stężeniem we krwi.

Niektóre problemy żołądkowo-jelitowe donoszono, które zostały wywołane przez niektóre żele ze względu na rodzaj węglowodanów zawiera, co znacznie zwiększa ich osmolarności, a także ze względu na ich podjęcia z napojami, zawierających składniki mineralne i / lub węglowodanów.

Isopower żel ma niska osmolarność w porównaniu ze standardowymi żele, są one bardzo dobrze się wchłania, a także zawierać prawie dwukrotnie większą ilość węglowodanów konwencjonalnych żeli !!!

Możesz dołączyć Isopower Gel w żywieniu sportowców jakieś 20 minut po zażyciu Isopower. Pamiętaj, że Isopower Żel należy zawsze brać pod wodą, tak jak każdy żel na rynku, czy ma więcej lub mniej wody w jego składzie.

W konkursie, weź kilka metrów Isopower Gel przed osiągnięciem punktu rezerw, i zawsze z wodą.


Chcesz kupić Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Białka w sklepie online piłka nożna można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty piłka nożna, dopasowane do twoich potrzeb w goalinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Zdrowie i odżywianie.

Cechy Powergym Expositor Gel Lemon with Caffeine 24 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij