Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nike

Nike Skills Brasil

Nike Skills Brasil

  • Nike Skills Brasil
  • Nike Skills Brasil

Nike Skills Brasil

Opis produktu Nike Skills Brasil

Piłka nożna CBF firmy Nike Skills oferuje wysoką jakość kontrastu, co zapewnia lepsze śledzenie piłki i obrobioną zewnętrzną TPU, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość.

KORZYŚCI

Tradycyjny wygląd 32 pąków o trwałości.

Obudowa TPU na zewnątrz zapewnia spójność i doskonały kontakt.

Wysoki kontrast wydruku zapewnia dodatkową widoczność.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w goalinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach piłka nożna. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Piłka nożna, produktów Nike. Dowiedz się więcej o produktach piłka nożna. Nike Skills Brasil zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności