Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nike

Nike Mercurial Veloce II AG

Nike Mercurial Veloce II AG

  • Nike Mercurial Veloce II AG
  • Nike Mercurial Veloce II AG
  • Nike Mercurial Veloce II AG

Nike Mercurial Veloce II AG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nike Mercurial Veloce II AG

Nike Mercurial Veloce II Mens Sztuczna trawa Piłka nożna Stud jest z lekkiej, syntetycznej skóry górnej dla maksymalnego komfortu i podeszwa, która zapewni szybkość i przyczepność boczną na powierzchniach syntetycznych.Korzyści:


Miękkiej skóry syntetycznej górna spełnia stopy dla wygody

Perforowana wkładka do niskich amortyzację profil, który pomaga obniżyć ciśnienie stud

Pełna długość TPU podeszwa wybuchowej przyspieszenie i przyczepność w wielu kierunkach

Sztuczna trawa (AG) szpilki do stosowania na nowszych odmian sztucznej trawy


Sztuczna trawa Plate:


Lekka płyta sztucznej trawy posiada niski profil i stadniny wtórnych dla zwiększenia obwodu trakcji, jak i przedniej części stopy i pięty ciśnienia roślin klocki dyspersyjnych nawet ciśnienia stud jak grasz. Posiada również wydrążone śruby i pięty amortyzację dla większego wsparcia, dodatkową taśmą rowka, aby pomóc w szybkiej zmiany w trakcie gry, a na dodatkowym małym uchwytem dla większego wsparcia bocznej.


Nike Mercurial Veloce II AG dostępny w różnych typach. Kup go w goalinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Nike Mercurial Veloce II AG posiada oficjalną gwarancję marki Nike. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Buty piłkarskie i kategorii Piłka nożna.

Cechy Nike Mercurial Veloce II AG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij