up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

New balance

New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

plus
  • 360New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty
  • Play videoNew balance Visaro 2.0 Pro FG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

New Balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

Opis produktu New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

Visaro 2.0 Pro FG wyposażony jest w stopkę Super Flex zapewniającą wyjątkowy kontakt z podłożem i wytrzymałą, elastyczną siateczkę z syntetycznej siatki, która porusza się wraz z tobą. Cechy dodatkowe: dodatkowa podeszwa środkowa z pianki EVA (octan winylu etylenu) Pełna cholewka z mokasynu zapewnia bezproblemowe owinięcie pod stopami boczna strona Wyprofilowana górna warstwa pianki zapewnia specyficzne strefy przyjmowania, wsparcia i uderzenia Pro forma zapewnia niezrównany komfort i niewiarygodny komfort Syntetyczna cholewka z PU zapewnia niewiarygodną manipulację piłką Przezroczysta płytka TPU z nylonową obudową.Nie czekaj dłużej i kupuj New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na goalinn znajdziesz inne produkty Piłka nożna w kategorii Buty piłkarskie, co dopełni twój zakup. Kupuj New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Piłka nożna i wybrać coś dla siebie.

Cechy New balance Visaro 2.0 Pro FG Buty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up