up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

New balance

New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

plus
  • 360New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty
  • Play videoNew balance Visaro 2.0 Pro AG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty
  • New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

New Balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

Opis produktu New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

Visaro 2.0 Pro AG wyposażony jest w stopkę Super Flex, która zapewnia wyjątkowy kontakt z gruntem oraz trwałą, elastyczną górną siateczkę z siatki syntetycznej.

Dodatkowa szerokość Pełna górna czapka maskująca zapewnia bezszwowe owinięcie pod stopą boczną Uformowana piankowa górna zapewnia szczególne strefy odbierania, podparcia i uderzenia Pro forma ostatnia zapewnia niezrównaną czułość i niewiarygodny komfort Podeszwa z folii syntetycznej PU zapewnia niesamowitą manipulację kulą Przejrzysta płyta TPU z nylonową obudową.Szukasz New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty? W goalinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Piłka nożna od najlepszych producentów. Na przykład New balance, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu piłka nożna.

Cechy New balance Visaro 2.0 Pro AG Buty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up