Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Munich

Munich G 3.5 Kid VCO 103

Munich G 3.5 Kid VCO 103

  • Munich G 3.5 Kid VCO 103
  • Munich G 3.5 Kid VCO 103
  • Munich G 3.5 Kid VCO 103

Munich G 3.5 Kid VCO 103

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Munich G 3.5 Kid VCO 103

Ten but sportowy wykonany jest z bardzo odpornych materiałów syntetycznych. G3.5 zawiera wzmocnione noski i boczne wsparcie dla intensywnej gry i jest bardzo odporna na ścieranie również. Wzór bieżnika podeszwa i materiały to idealne buty dla każdego rodzaju boiska piłkarskiego w pomieszczeniach.Technologia:


PU wysokiej wytrzymałości na rozciąganie

Siatka mesh pokryte wysokiej wytrzymałości na rozciąganie z nylonu


Kochasz piłka nożna? Kupuj Munich G 3.5 Kid VCO 103 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Munich. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Buty piłkarskie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania piłka nożna, modele Halowa piłka nożna junior zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Munich G 3.5 Kid VCO 103

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności