Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Munich

Munich G 3.5 104

  • Munich G 3.5 104
  • Munich G 3.5 104
  • Munich G 3.5 104

Munich G 3.5 104

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Munich G 3.5 104

Ten but sportowy wykonany jest z bardzo odpornych materiałów syntetycznych. G3.5 zawiera podparcie boczne i wzmocnione noski do intensywnej gry i jest bardzo odporna na ścieranie również. Wzór bieżnika i jedynym podeszwa makijaż to doskonały okazja do wszelkiego rodzaju wewnętrznej powierzchni piłki nożnej.Technologia:


PU wysokiej wytrzymałości na rozciąganie


Szukasz Munich G 3.5 104? W goalinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Halowa piłka nożna od najlepszych producentów. Na przykład Munich, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu piłka nożna.

Cechy Munich G 3.5 104

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dostawa na czas

-

Otrzymałem buty na czas w dobrym stanie. Dobry cel pracy INN. :RE

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij