Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mizuno

Mizuno Wave Lightning Z2

Mizuno Wave Lightning Z2

  • Mizuno Wave Lightning Z2
  • Mizuno Wave Lightning Z2
  • Mizuno Wave Lightning Z2

Mizuno Wave Lightning Z2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Mizuno Wave Lightning Z2

Poczuj najlżejszy, włącz najszybszy, najwyższy skok

Zintensyfikować swoją grę z kolejną ewolucję Wave Lightning. Zaprojektowane do szybkiej gry wielo kierunkowym i niesamowitą zwinnością na korcie.

Idealne dla: wszystkie okrągłe ale przede wszystkim dla zewnętrznego hitter.

Zalety: Stabilne pantofle ze względu na technologię Wave płyta w połączeniu z Pownce podeszwy.

Cechy produktu:

Profesjonalnie zaprojektowane no sew górna konstrukcja zapewnia wysoki poziom dopasowania i wygody

Wysoki poziom amortyzacji uderzenia i ulepszone lądowania przodostopia będąc lekkie

Dynamotion Założyć górną i D Flex rowka umożliwiają szybka gra wielu kierunkach jednocześnie efektywne przeniesienie ciężaru na niesamowite przyspieszenie na korcie

Szybkie i zwinne palce się poprzez specjalnie zaprojektowany czujnik kopnięcia

DYNAMOTION GROOVE

Dynamotion Groove innowacyjnie skonstruowany przy użyciu specjalnie zaprojektowanych podeszwa flex rowki poprawić stabilność i zwrotność na boisku.

MIZUNO InterCool

Chłodnym i suchym. Mizuno InterCool rozwiązuje problem ciepła i wilgoci, gromadzą się w uruchomionym buta. Czyni to poprzez wprowadzenie pełnego systemu wentylacyjnego długość w podeszwie buta, który usuwa ciepło i wilgoć od stóp poprzez system kanałów wentylacyjnych.

Wymienna insock

Anatomicznie uformowany insock zapewnia komfort i amortyzację.

DYNAMOTIONFIT

System DynamationFit używa zaawansowanego przechwytywania ruchu i biomechaniki technologii. Mizuno opracował plan projektowania inżynier buty, które współpracują z nogą w całym cyklu chodu.

SR TOUCH

Zaawansowany lekki materiał amortyzujący, który amortyzuje wstrząsy i utrzymuje przejścia sprawne i szybki ze względu na swoje właściwości szybkiego odbicia.

AIRMESH

Oddychająca i chłodny, AIRmesh pozwala każdemu z systemem buty Mizuno, aby utrzymać wysoki poziom oddychalności i komfortu górna.

Pownce

Niezmiernie lighweight materiał podeszwy środkowej o komfort i odporności właściwości.

D FLEX GROOVE

Specjalnie zaprojektowane przekątnej rowek w obszarze śródstopia pozwala graczowi skręcić przy maksymalnej prędkości i mocy poprzez efektywne przekazujący ruch naturalny ciała i przesuwają się w kierunku.


W goalinn, pokazujemy całą charakterystykę Mizuno Wave Lightning Z2. W piłka nożna sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Mizuno Wave Lightning Z2. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Mizuno Wave Lightning Z2 i korzystaj z naszych ofert piłka nożna sprzętu.

Cechy Mizuno Wave Lightning Z2

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij